۱۳۹۳ اسفند ۲۲, جمعه

افغانستان پیش از هجوم اسلام گرایان متعصب و اتحاد جماهیر شوروی


افغانستان هم آن زمان سرزمین شعر و سرود و زیبایی‌ بود، با مردمی شاد.
که هجوم شوروی و اسلام گرایان متعصب برایِ مردم افغان نیز بیش از یک میلیون 
کشته و حدود ۱۰ میلیون آواره‌ و مهاجر و ویرانی و خسارت‌هایِ بسیار را نتیجه داد.

۱۲ نظر:

 1. آری تعصب و تعطیل نمودن فکر اینگونه یک ملت را از بین می برد درست به مانند ایران

  پاسخحذف
 2. خامنه ای تخم روسه
  روحانی هم دیوسه

  در سالهایی که روسها مشهد را اشغال کرده بودند مادر خامنه ای با سربازان روس روابط نا مشروع داشت و بعدها همیشه از اینکه شاه روسها را از ایران بیرون کرد ناراحت و گله مند بود. برادر بزرگ خامنه ای که مثل خرس می ماند شبیه روسهاست. و خامنه ای خود را از نژاد روس میداند و به گفته نزدیکان خامنه ای.......

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شاه روس ها رو از ایران بیرون کرد؟ به کوش ننت خندیدی با این اطلاعات گوهیت..سگ توله

   حذف
  2. شاه به کس ننه تو و خامنه ای و روسها خندید مادر قحبه

   حذف
  3. با نظر بالا موافق هستم .دلیل اصلی دوستی با روسها همین رابطه روسها با مادر بعضی از سران در زمان اشغال بوده. الان هم کسایی که میبینید که فحش میدهند به دلیل ارتباط مادرانشان با روسها است که نمی خواهند سرسپردگی و علاقه بیش از حدشان به روسها لو برود . به خاطر همین مادر قحبگی این اسلامی ها و بسیجی ها است که اینقدر دریده هستند کسی که مادرش در زیر اجنبی خوابیده و فرزند نامشروع ان ها است دیگر از چه میترسد یا چه ابرویی دارد ؟ فقط برای همین است که دوست ندارند با سرزمین پدریشان یعنی روسیه قطع رابطه کنند . از همه اینها بدتر کسانی هستند که مادرشان در زمان صدام و قبل تر از ان در عراق بوده و با مقامات انجا در رفت وامد بودند و روابط نامشروع بسیاری داشتند مثل لاریجانی ها یا هاشمی شاهرودی که عراقی هستند. که بر خلاف فرزندان روس اینها به مادر قحبگی خود افتخار میکنند و میگویند ما سید هستیم برای اینکه کسی شک نکند میگویند ما از نسل امامان هستیم که این دروغ است.

   حذف
 3. من اول فکر کردم این یک سایت جدی است بعد متوجه شدم همش ک...شعر است حیف وقتی که صرف خواندن خزعبلات نمودم در ضمن اول برو روش نوشتن وبلاگ نویسی را یاد بگیر بعد بیا در مورد موضوعات سنگین تاریخی اظهار نظر کن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سایت؟؟!! :))) یه چند تا سایت جدی معرفی‌ کن تا ما هم باهاش مشعوف بشیم آخه من هم مثل تو فقط با سایت های جتلی و بروسلی حال می‌کنم و عقیده دارم سایتی که سایت نباشه سایت نیست وبسایته :))))))

   حذف
 4. سال ۲۵۷۴ سال ( الله آدمکش زدایی) از ایران بزرگ.

  پاسخحذف
 5. الله و اکبر از این همه مکر شیطان و دسیسه دشمن!خدایا ما که نفهمیدیم چه حکمتی در اون هست که روزی که اینترنت رو آفریدی به اینجاش فکر نکردی که ممکنه ۱۴۰۰سال بعد یه عده آدم از خدا بی‌خبر قران نخونده بی‌ سفات مکتب ندیده پیدا بشن بیان بشینه پشتش و خودشون رو جای تاریخ اون هم از نوع سنگین وزنشش جا بزنن و سر امت مسلمون رو با دروغ گرم کنن و گول بمالن؟! الله اکبر بنین دشمن چه ترسی‌ از عظمت شکوه اسلام در وجودش رخنه کرده که به هر کاری دست می‌زنه تا وقت خواهر برادران انقلابی ما رو که می‌تونه صرف خوندن ۴رکعت نماز قضا و قران بشه رو بگیر تا نفهمن دنیا دست کی‌ هست و گوساله از دنیا برن!! مكروا و مکر الله والله خير الماكرين :)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیرم تو دهنت . هی غرعان غرعان نکن. بی شرف مادر قحبه دنیا رو به جلو هست توی بی شرف سرت تو کون یک مشت عرب زاده هستش. خودت فهمیدی که چی داری می گی کسکش ؟ تو همینقدر که جلو کس دادن خواهر و مادرت با زنت رو بگیری هنر کردی. مادر قحبه زنا زاده غرعان گفته

   حذف
  2. تو شهروز 3سوت یا همون مهدی ملکی نیستی؟ ! همون که به قول خودش مرتاض هست و از عالم غیب خبر داره با جن و انس رابط داره و کامنتها رو نخونده بهش الهام میشه طرف کی هست و چی میگه و به کجا وصل و 3سوت طرف و میبنده و به ناف خایه منی و با بولدوزر از روش رد میشه!
   همون که 3کار میکنه و وقتی قاطی میکنه خودی و گریب حالیش نیست!

   حذف
 6. تا حالا فکر کردی چرا کاربر‌های دهن گشادی مثل جامعه بسته چرا به خودشون جرات میدن به ایرانی های وطن پرست توهین کنن و بگن فاشیست؟ میدونی چرا مردم تونس تونستن ما نتونستیم؟ میدونی چرا مردم با وجود این همه خفقان و بدبختی و ظلم و ستم حکومت میشینن کلیپ طنز ماهواره مهران مدیدری رو نگاه میکنن و میخندن؟ میدونی. . . .  نمیخوام مثل خودت باشم و بهت توهین و فحاشی کنم ولی بجای اون فحاشی که کردی بهت یه نصیحت دوستانه میکنم:
  اول اینکه همیشه سعی کن کامنت طرف و کامل بخونی و درک کنی! زود قضاوت کردن و حاضر جوابی نه عاقلانه هست نه نشان دهند هوش و زرنگی اون هم با این 2زاری به غایت کج! ضمنا سعی کن یه کم رو زبان نوشتاری فارسی کار کنی معنی و مفهوم علامت ها و نشانه ها رو یاد بگیری تا در درک متن طنز و جدی دچار اشتباه نشی!

  پاسخحذف